Już od kilku dni można o nas przeczytać w najnowszym numerze Made In Warmia & Mazury!

Załączamy artykuł. Enjoy!

 

Ostatnie miejsca w 10-cio osobowych grupach czekają własnie na Ciebie!

 

Z uwagi na duże zainteresowanie kursami, stworzyliśmy nowe grupy - zapraszamy do biura po więcej informacji.

 

Istnieje możliwość zorganizowania zajęć w grupie porannej (przed szkołą) , dla dzieci, które uczęszczają na drugą zmianę. Gorąco zapraszamy :)

 

 

Drodzy Rodzicie, drodzy Kursanci!

Zapisy na kursy prowadzimy przez cały wrzesień do wyczerpania miejsc.

 

Każda grupa to max 10 osób.

 

Kursy rozpoczynają się 4.10. (pon/śr) i 5.10. (wt/czw)

 

Czekamy na Was :)

 

 

 

Serdecznie zapraszamy do galerii, gdzie można zobaczyć jak zmieniła się nasza szkoła!

 

Wraz z nowym rokiem szkolnym 2017/2018 wprowadzamy nowość, czyli kursy j. niemieckiego dla dzieci od podstaw oraz kontynuację nauki.

Zajęcia będą odbywały się raz w tygodniu, w piątki.

Serdecznie zapraszamy do sekretariatu szkoły po więcej informacji.

 

Przypominamy, że sekretariat szkoły jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 14:30 - 18:30.

Informujemy również o przerwie wakacyjnej .

W dniach 8 lipca - 27 sierpnia sekretariat będzie nieczynny.

Wznawiamy pracę już 28 sierpnia, zapraszamy! :)

Wszystkie kursy rozpoczynają się w połowie października.

Drodzy Rodzice, Drodzy Kursanci,

pragniemy poinformować, iż wydłużamy okres 5% rabatu na zapisy aż do 7 lipca. Gorąco zapraszamy do biura!

Aleksandra Szarek – DYREKTOR SZKOŁY 

Jestem magistrem filologii angielskiej oraz magistrem prawa. Posiadam doświadczenie w nauczaniu w szkole publicznej, a także w prywatnych szkołach językowych. Uczyłam wszystkie grupy wiekowe, ale szczególnie pasjonuje mnie nauczanie najmłodszych uczniów. Jestem akredytowanym Metodykiem Pase. Odbyłam też liczne szkolenia dla metodyków w Polsce (ponad 45) i w krajach anglojęzycznych. Miałam też okazję kilkukrotnie hospitować szkoły w Anglii i Norwegii.  Od 6 lat z sukcesem prowadzę Szkołę Języków Obcych Oxford Academy, a od 5 lat Przedszkole Językowe Junior Academy. Obie Placówki cieszą się nieposzlakowaną opinią oraz zaufaniem Uczniów i ich Rodziców. Praca jest dla mnie wielką pasją i spełnieniem marzeń. Obie firmy rozwijają się bardzo dynamicznie, co napawa mnie wielką dumą i radością. Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci, Stasia i Hani, które wychowuję dwujęzyczne. Kocham podróże, dobre kino, a także projektowanie wnętrz. Niezmiernie cieszę się, że będę mogła przyczynić się do rozwoju Kreatywnej Szkoły Językowej. Już nie mogę się doczekać! Do współpracy zaprosiłam moich najbardziej sprawdzonych partnerów. Są wśród nich świetni metodycy oraz menadżer Oxford i Junior Academy. See you soon !

Joanna Guga-Wyrzykowska - METODYK

Wykształcenie wyższe filologiczne, dyplom w zakresie zarządzania oświatą oraz kilkunastoletni staż pracy w publicznych i niepublicznych szkołach, a także kilkuletni pobyt i nauka w Wielkiej Brytanii pozwalają mi w sposób skuteczny i efektywny wspomagać pracę Lektorów pod kątem zarówno organizacyjnym jak i merytorycznym. Szeroko zbierane doświadczenie zawodowe, w tym jako wieloletni weryfikator egzaminu maturalnego z języka angielskiego wykorzystuję podczas codziennej pracy z kursantami, rodzicami i lektorami. Mało która sytuacja mnie zaskakuje, jestem gotowa podjąć każde wyzwanie i poświęcić mu całą dostępną wiedzę i energię. Prywatnie jestem mamą wyjątkowego pierwszaczka, którego angażuję w każdy swój pomysł i plan. Fascynuje mnie psychologia, kryminały w klimacie Noir oraz odkrywanie nowych miejsc, bliższych i dalszych. W Kreatywnej Szkole Języka Angielskiego z olbrzymią przyjemnością podzielę się z Wami tym, co umiem i wiem, pomogę zaplanować kolejne działania, wspomogę językowo i chętnie, po prostu, porozmawiam w wolnej chwili.

Michalina Jakubowska - METODYK, LEKTOR

Jestem magistrem filologii angielskiej ukończonej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie i absolwentką studiów podyplomowych International Business na Uniwersytecie Gdańskim. Od kilku lat rozwijam swoje doświadczenie w nauczaniu angielskiego pracując w szkołach językowych, a od 5 w Oxford Academy ( to mój drugi dom J ). W swojej pracy stawiam przede wszystkim na dobry kontakt zarówno z Uczniem jak i jego Rodzicem. Często uciekam od typowo „książkowej” formy nauki, stawiając na nowoczesne, interaktywne formy zabaw i gier językowych. W wolnym czasie pasjonuję się fotografią, podróżami, a ostatnio nauką języka migowego. W Kreatywnej Szkole Językowej będę zajmować się metodyką, dbając o jak najwyższy poziom nauczania.

Kamila Karolewska MENEDŻER SZKOŁY

Jestem menedżerem Szkoły Języków Obcych Oxford Academy oraz Przedszkola Językowego Junior Academy. W obu placówkach pracuję od samego początku ich istnienia. Z ogromną pasją i radością pracuję z całą Kadrą nad utrzymaniem najwyższej jakości świadczonych usług. Rozwijam się językowo, sama przeszłam drogę ucznia w Oxford Academy od poziomu A2 do B2. Moją wiedzę potwierdza certyfikat językowy ze szkolenia na Malcie (Sliema) na poziomie B2. Uczestniczę także w szkoleniach menedżerskich PASE, w tym: „Obsługa klienta na szóstkę! Odkrywanie potrzeb klienta szkoły językowej”. Co roku jestem też uczestnikiem Europejskiego Kongresu Językowego PASE. W Kreatywnej Szkole Językowej będę zajmowała się podpisywaniem umów, rozliczeniami i marketingiem. Z przyjemnością będę odpowiadała na Państwa pytania i będzie mi miło się z Państwem spotkać. Do zobaczenia :)

Marta Baranowska – LEKTOR

Jestem absolwentką studiów I stopnia o kierunku Pedagogika szkolna z animacją kulturalną oraz studiów II stopnia o specjalności Edukacja wczesnoszkolna. Uczęszczam również na liczne szkolenia i kursy dotyczące pracy z dziećmi, aby rozwijać swój warsztat pracy oraz umiejętności. Pracując z dziećmi przekonałam się, że praca w przedszkolu wymaga ciągłego samodoskonalenia. Bycie nauczycielem jest moim marzeniem z czasów dzieciństwa, które udało mi się zrealizować. Na co dzień jestem osobą wesołą i uśmiechniętą, pełną pozytywnej energii, którą chciałabym przekazywać dzieciom. Chętnie z nimi rozmawiam, poznaje ich świat, który z każdym dniem zaskakuje mnie coraz bardziej. Lubię podejmować nowe wyzwania, jestem osobą pracowitą i sumienną a powierzone mi zadania wykonuję z dużym zaangażowaniem. Cenię i inicjuję kreatywne zabawy, ale też zachęcam dzieci do realizowania własnych pomysłów na gry i zabawy.

 

Marta Burdzyńska – LEKTOR

Jestem magistrem filologii angielskiej i polskiej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie oraz mieszkanką najlepszego miejsca na ziemi - Olsztyna :) W mojej pracy kluczową role odgrywa zabawa. Uważam ją za jeden z najważniejszych czynników składających się na proces nauki dzieci i to właśnie ona jest zawsze obecna w mojej klasie. Jako pasjonatka literatury i kultury krajów anglojęzycznych staram się tak zainteresować nimi dzieci , aby nie stanowiły jedynie pojęć abstrakcyjnych. Wierzę, że kluczem do wspaniałej atmosfery w trakcie zajęć oraz ich sukcesu jest więź i zrozumienie pomiędzy nauczycielem i uczniem. Do zobaczenia w klasie :)


Monika Miłońska - LEKTOR

Swoją przygodę z językiem angielskim zaczęłam w 2008 roku. Mam doświadczenie w nauczaniuwe wszystkich grupach wiekowych a obecnie pracuję jako lektor angielskiego w przedszkolu. Przekazywanie wiedzy sprawia mi ogromną satysfakcję i radość. Nieustannie szukam coraz to nowszych i bardziej efektywniejszych form nauczania, tak aby osiągać jeszcze lepsze rezultaty. Swój wolny czas spędzam przy dobrym filmie, gotując lub ucząc się nowych języków (obecnie norweskiego :)).